Bramka Aburo Beta 3D

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
Panel
TYP WYPEŁNIENIA:
Panel Ogrodzeniowy 3D
WYSOKOŚĆ:
150 cm, 170 cm
SZEROKOŚĆ:
90cm, 100cm, 110cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe, ocynk
Bramka Aburo Beta 3D to solidna konstrukcja wykonana z ocynkowanej stali i wyposażona w polski system zawiasów, zamek ,klamka, wkładka są odporne na korozję . Wypełnienie bramy wykonane jest z panelu ogrodzeniowego 3D, co nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Bramę tę doskonale można zastosować w firmach i budynkach użyteczności publicznej.

Bramka występuje w trzech różnych wysokościach: 150 cm, 170 cm oraz szerokości: , co pozwala na dobranie odpowiedniej wielkości bramy do indywidualnych potrzeb. Aburo Beta 3D może być także przystosowana do zamontowania elektozaczepu dzięki czemu istnieje możliwość pracy z domofonem, co zwiększa jej funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Bramka Aburo Beta 3D wyprodukowała polska firma Ansem Bram, która słynie z długoletniego doświadczenia, precyzji i dbałości o szczegóły, co gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz trwałość produktu.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA