Przęsło ogrodzeniowe Fogo Alfa

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
POZIOME
TYP WYPEŁNIENIA:
Profile Drewnopodobne
ROZSTAW PROFILI:
2 cm
WYSOKOŚĆ:
100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
200cm, 300cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Przęsło ogrodzeniowe model Fogo Alfa to solidna i premium konstrukcja, która została wyprodukowana przez polską firmę Ansem Bram. Przęsło cechuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły. Przęsło zostało wykonane z ocynkowanych profili stalowych, co zapewnia trwałość na działanie warunków atmosferycznych. Dodatkowo, panel ogrodzeniowy został pomalowany proszkowo, co zapewnia trwałą i estetyczną powłokę.

Model Fogo Alfa został wyposażony w wypełnienie z profili drewnopodobnych połączonych z profilami pomalowanymi proszkowo, co daje poczucie posiadania drewna, ale bez potrzeby konserwacji. Wypełnienie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić prywatność, dzięki wąskiemu rozłożeniu profili. Przęsło ogrodzeniowe ma bardzo nowoczesny i ekskluzywny wygląd, co sprawia, że doskonale wpasowuje się w nowoczesną architekturę.

Brama przesuwna model Fogo Alfa to popularny wybór ze względu na swoje nietuzinkowe cechy i wygląd. Model ten jest dostępny w różnych wersjach:200cm, 300cm szerokości oraz wysokości 100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm.

Firma Ansem Bram słynie z długoletniego doświadczenia, precyzji oraz wysokiej jakości swoich produktów.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA