Brama dwuskrzydłowa Gessi

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
Poziome, pionowe profile połączone z blachą o poziomym wzorze
TYP WYPEŁNIENIA:
Profil oraz blacha
ROZSTAW PROFILI:
2 cm
WYSOKOŚĆ:
150 cm, 170 cm, 180 cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
400cm, 500 cm, 600cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Brama dwuskrzydłowa model Moko Beta to bardzo solidna i ekskluzywna konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Bramę cechuje ocynkowanie oraz polskie system zawiasów, co zapewnia nie tylko trwałość, ale również łatwe i płynne jej otwierane i zamykanie. Ponadto, brama została pomalowana proszkowo, co chroni ją przed korozją i zapewnia estetyczny wygląd na długie lata.

Wypełnienie bramy wykonane jest z profili połączonych z blachą wycinaną przez maszyny CNC, co daje efektowny i nowoczesny wygląd, a wąskie rozłożenie profili zapewnia prywatność użytkownikom. Model Gessi jest popularny ze względu na nietuzinkowy wygląd.

Brama model Gessi występuje w różnych wymiarach, w tym wersjach o świetle 4,5 lub 6 metrów oraz wysokości od 150 do 200 centymetrów. Dodatkowo, brama jest przystosowana do montażu automatyki bramowej, co znacznie ułatwia i usprawnia jej użytkowanie.

Producentem bramy jest polska firma Ansem Bram, która słynie z długoletniego doświadczenia, precyzji oraz dbałości o szczegóły. Dzięki temu można być pewnym wysokiej jakości wykonania bramy Gessi.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA