Przęsła ogrodzeniowe Guna

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
POZIOME
TYP WYPEŁNIENIA:
Profile o różnych szerokościach
ROZSTAW PROFILI:
3,5 cm
WYSOKOŚĆ:
100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
200cm, 300cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Przęsło ogrodzeniowe model Guna to solidny produkt, zaliczany do segmentu premium. Wykonane jest z ocynkowanego metalu, co zapewnia mu odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Pomalowane proszkowo, co nadaje jej nowoczesny wygląd.

Wypełnienie przęsła składa się z profili o dwóch różnych wymiarach, co zapewnia prywatność oraz dalekie rozłożenie profili, co z kolei dodaje nietuzinkowego charakteru. Model Guna cieszy się popularnością ze względu na swoją nietypową, designerską stylistykę, która doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą.

Przęsło ogrodzeniowe dostępne jest w różnych wysokościach: 100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm, a także w różnych szerokościach: 200cm, 300cm . Przęsło wykonała polska firma Ansem Bram, posiadająca długoletnie doświadczenie w produkcji bram oraz zapewniająca precyzję oraz dbałość o szczegóły wykonania.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA