Przęsła ogrodzeniowe Kadam

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
POZIOME
TYP WYPEŁNIENIA:
Profil
ROZSTAW PROFILI:
2 cm
WYSOKOŚĆ:
100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
200cm, 300cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Przęsło ogrodzeniowe model Kadam to solidna i elegancka konstrukcja, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Przęsło cechuje ocynkowana konstrukcja, co gwarantuje nie tylko solidność, ale też bezawaryjność i trwałość konstrukcji. Przęsło zostało także pomalowane proszkowo, co pozwoliło na uzyskanie trwałego, estetycznego wykończenia.

Wypełnienie przęsła składa się z szerokich profili, które zapewniają prywatność oraz dodają nietuzinkowego charakteru całej konstrukcji. Model Kadam to popularne przęsło dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnej architekturze. Przęsło ogrodzeniowe można zamówić w różnych wersjach, które umożliwiają dopasowanie do konkretnych potrzeb. Model Kadam występuje w wersjach o szerokości 200cm, 300cm oraz wysokości 100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm.

Przęsło ogrodzeniowe model Kadam wykonała polska firma Ansem Bram, która słynie z długoletniego doświadczenia, precyzji oraz dbałości o szczegóły. To solidna i niezawodna konstrukcja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA