Przęsło ogrodzeniowe Kasal

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
POZIOME
TYP WYPEŁNIENIA:
Profil
ROZSTAW PROFILI:
10 cm
WYSOKOŚĆ:
100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
200cm, 300cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Przęsło ogrodzeniowe modelu Kasal to popularny i ceniony produkt na rynku. Jest to solidne, przęsło wykonane z ocynkowanej stali i pomalowane proszkowo, co zapewnia odporność na korozję oraz estetyczny wygląd.

Model Kasal charakteryzuje się rzadziej rozmieszczonymi profilami wypełniającymi co 10 cm, dzięki czemu jest tańsza niż inne modele, a jednocześnie zachowuje swoją solidność i wytrzymałość. Przęsło posiada lekki wygląd, co sprawia, że idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje.

Przęsło ogrodzeniowe modelu Kasal występuje w różnych wersjach, różniących się wymiarami i wysokością. Dostępne są wersje o szerokości 200cm, 300cm oraz o wysokościach 100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm. Model ten sprawdza się bardzo dobrze jako uzupełnienie ogrodzeń siatkowych oraz panelowych.

Przęsło ogrodzeniowe modelu Kasal wykonała polska firma Ansem Bram, która posiada długoletnie doświadczenie w produkcji solidnych i estetycznych bram. Firma ta słynie z precyzji, jakości i dbałości o szczegóły, dzięki czemu ich produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA