Przęsła ogrodzeniowe Makun Beta

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
PIONOWE
TYP WYPEŁNIENIA:
Profil
ROZSTAW PROFILI:
10 cm
WYSOKOŚĆ:
100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
200cm, 250cm, 300cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Przęsło ogrodzeniowe modelu Makun Beta to solidny i luksusowy produkt, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Przęsło wykonano z ocynkowanej stali, co gwarantuje jej odporność na korozję oraz pomalowano proszkowo, co zapewnia jej estetyczny wygląd.

Model Makun Beta charakteryzuje się bezpieczeństwem, gdyż posiada profile wypełniające ułożone pionowo, co zapewnia większą ochronę przed włamaniem. Profilowanie wypełniające jest rozmieszczone co 10 cm, co wpływa na większe bezpieczeństwo. Przęsła można wykorzystać jako element ogrodzeń siatkowych lub panelowych, a także sprawdza się bardzo dobrze w przedsiębiorstwach oraz miejscach użyteczności publicznej.

Przęsło ogrodzeniowe modelu Makun Beta występuje w różnych wersjach, różniących się wymiarami oraz wysokością. Dostępne są wersje o szerokości: 200cm, 300cm oraz o wysokościach: 100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm .

Przęsło ogrodzeniowe modelu Makun Beta wykonała polska firma Ansem Bram, która posiada długoletnie doświadczenie w produkcji solidnych i estetycznych bram. Firma ta słynie z precyzji, jakości i dbałości o szczegóły, dzięki czemu ich produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA