Brama dwuskrzydłowa Meru Beta

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
PIONOWE
TYP WYPEŁNIENIA:
Profil
ROZSTAW PROFILI:
8 cm
WYSOKOŚĆ:
150 cm, 170 cm, 180 cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
400cm, 500 cm, 600cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Brama dwuskrzydłowa modelu Meru Beta to solidny i luksusowy produkt, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Bramę wykonano z ocynkowanej stali, co gwarantuje jej odporność na korozję oraz pomalowano proszkowo, co zapewnia jej estetyczny wygląd.

Brama posiada polski system zawiasów, co zapewnia płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie bramy. Dodatkowo, brama jest przystosowana do zamontowania automatyki bramowej, co zwiększa jej komfort użytkowania.

Model Meru Beta charakteryzuje się bezpieczeństwem, gdyż posiada profile wypełniające ułożone pionowo, co zapewnia większą ochronę przed włamaniem. Profilowanie wypełniające jest rozmieszczone co 8 cm, co wpływa na większe bezpieczeństwo. Bramę można wykorzystać jako element ogrodzeń siatkowych lub panelowych, a także sprawdza się bardzo dobrze w przedsiębiorstwach oraz miejscach użyteczności publicznej.

Brama modelu Meru Beta występuje w różnych wersjach, różniących się wymiarami oraz wysokością. Dostępne są wersje o świetle 4,5, 6 metrów oraz o wysokościach 150 cm, 170 cm, 180 cm oraz 200 cm.

Bramę modelu Meru Beta wykonała polska firma Ansem Bram, która posiada długoletnie doświadczenie w produkcji solidnych i estetycznych bram. Firma ta słynie z precyzji, jakości i dbałości o szczegóły, dzięki czemu ich produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA