Przęsło ogrodzeniowe Moko Alfa

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
Poziome profile oraz pionowe blachy z pionowym wzorem
TYP WYPEŁNIENIA:
Profile oraz blacha
ROZSTAW PROFILI:
2 m
WYSOKOŚĆ:
100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
200cm, 300cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Przęsło ogrodzeniowe model Moko Alfa to bardzo solidna i ekskluzywna konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Przęsło ogrodzeniowe zostało pomalowane proszkowo, co chroni ją przed korozją i zapewnia estetyczny wygląd na długie lata.

Wypełnienie przęsła wykonane jest z profili połączonych z blachą wycinaną przez maszyny CNC, co daje efektowny i nowoczesny wygląd, a wąskie rozłożenie profili zapewnia prywatność użytkownikom. Model Moko Alfa jest popularny ze względu na nietuzinkowy wygląd.

Przęsło ogrodzeniowe model Moko Alfa występuje w różnych wymiarach, w tym wersjach: 200cm, 300cm szerokości oraz wysokości: 100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm.

Producentem przęsła jest polska firma Ansem Bram, która słynie z długoletniego doświadczenia, precyzji oraz dbałości o szczegóły. Dzięki temu można być pewnym wysokiej jakości wykonania przęsła Moko Alfa.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA