Brama przesuwna Soira Alfa

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
PIONOWE
TYP WYPEŁNIENIA:
Profil
ROZSTAW PROFILI:
12 / 5 cm
WYSOKOŚĆ:
150 cm, 170 cm, 180 cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
400cm, 500 cm, 600cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Brama przesuwna model Soira Alfa to solidna, klasyczna brama premium wykonana przez polską firmę Ansem Bram z dbałością o szczegóły i wysoką jakość wykonania. Bramę cechuje ocynkowana konstrukcja oraz polski system jezdny, co gwarantuje jej trwałość i niezawodność. Dodatkowo, brama została pomalowana proszkowo, co zapewnia długotrwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Wypełnienie bramy składa się z profili zakończonych ozdobnymi kutymi grotami, co nadaje bramie klasyczny wygląd. Dodatkowo, brama posiada łuk ozdobny oraz elementy kute ozdobne, które nadają jej uroku.

Brama Soira Alfa idealnie sprawdza się w klasycznej architekturze, dodając eleganckiego wyglądu posesji. Bramę można zamontować w różnych wysokościach: 150 cm, 170 cm, 180 cm, 200 cm oraz w różnych szerokościach: 4, 5, 6 metrów światła. Brama jest przystosowana do zamontowania automatyki bramowej, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA