Przęsła ogrodzeniowe Soira Beta

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
PIONOWE
TYP WYPEŁNIENIA:
Profil
ROZSTAW PROFILI:
10 cm
WYSOKOŚĆ:
100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
200cm, 250cm, 300cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Przęsło ogrodzeniowe model Soira Beta to solidne, klasyczne przęsło premium wykonane przez polską firmę Ansem Bram z dbałością o szczegóły i wysoką jakość wykonania. Przęsło cechuje ocynkowana konstrukcja, co gwarantuje jej trwałość i niezawodność. Dodatkowo, przęsło została pomalowana proszkowo, co zapewnia długotrwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Wypełnienie przęsła składa się z profili zakończonych ozdobnymi kutymi grotami, co nadaje ogrodzeniu klasyczny wygląd. Dodatkowo, panel posiada łuk ozdobny oraz elementy kute ozdobne, które nadają mu uroku.

Przęsło ogrodzeniowe Soira Beta idealnie sprawdza się w klasycznej architekturze, dodając eleganckiego wyglądu posesji. Przęsło można zamontować w różnych wysokościach: 100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm oraz w różnych szerokościach: 200cm, 250cm, 300cm .

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA