Przęsło ogrodzeniowe Stella

UŁOŻENIE WYPEŁNIENIA:
POZIOME
TYP WYPEŁNIENIA:
Profil
ROZSTAW PROFILI:
2 cm
WYSOKOŚĆ:
100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm
SZEROKOŚĆ:
200cm, 300cm
MALOWANIE:
Proszkowe, wykończenie : matowe , struktura
Przęsło ogrodzeniowe modelu Stella to solidna i ekskluzywna konstrukcja, wykonana z ocynkowanego materiału. Przęsło zostało pomalowane proszkowo, a w jego wypełnieniu zastosowano profile w dwóch różnych kolorach, co nadaje jej nietuzinkowego wyglądu. Wypełnienie zostało wykonane w taki sposób, aby zapewnić prywatność, a jednocześnie zachować wąskie rozłożenie profili, co dodaje przęsłu nowoczesnego charakteru.

Model Stella cieszy się dużą popularnością ze względu na swój wyjątkowy wygląd i doskonale pasuje do nowoczesnych budynków. Przęsła tego modelu dostępne są w różnych szerokościach 200cm, 300cm oraz w różnych wysokościach: 100 cm, 130 cm, 150 cm, 170cm, 200cm.

Przęsło ogrodzeniowe modelu Stella wykonała polska firma Ansem Bram, która słynie z długoletniego doświadczenia, precyzji oraz dbałości o szczegóły, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie.

LEGENDA